KAHRAMANMARAŞ SU FATURA BORÇ ÖDEME

Kurum : KAHRAMANMARAŞ SU

KVKK Aydınlatma Metni'ni Okudum, Onaylıyorum


Kahramanmaraş Su Faturası (KASKİ) Ödeme

Kahramanmaraş su faturası ödeme işlemlerinizi yukarıdaki formu kullanarak sadece iki adımda gerçekleştirebilirsiniz. Abone numaranızı "Abone numarası"  yazılı alana girmeniz ve faturanızı sorgulamanız yeterlidir. Çıkan ekranda faturanızı seçip, ödeme sayfasında işleminizi tamamlayabilirsiniz.


Kahramanmaraş Su Faturası Geçmiş Dönem Borç Ödeme

KASKİ fatura ödeme işlemi gerçekleştirirken, abone numaranızı girip faturanızı sorguladıktan sonra sadece dönem borcunuz değil, varsa geçmiş dönemlere ait Kahramanmaraş su faturalarınız da aynı ekrandan çıkacaktır. Dilerseniz sadece geçmiş döneme ait KASKİ faturanızı, dilerseniz tüm KASKİ faturalarınızı ödeyebilirsiniz. 

 

Kredi Kartı ile Kahramanmaraş Su Faturası Ödeme

KASKİ fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirdikten sonra kredi kartı ile ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile KASKİ su faturası ödeme işlemlerinde 3D Secure şifreleme sistemi kullanılır ve bu sistem sayesinde kart bilgileriniz en üst düzeyde korunmaktadır. 

 

Taksitli Kahramanmaraş Su Faturası Ödeme

su.faturaodemeislemleri.com olarak, taksitli KASKİ fatura ödeme imkanı da size sunulmaktadır. Ödeme yapacağınız sayfaya geldiğinizde, kullandığınız kredi kartına bağlı olarak KASKİ faturalarınızı 9 taksite kadar ödeme seçeneği bulunmaktadır.