İGDAŞ Fatura Ödeme Doğalgaz Fatura Ödeme (Fatura Borç Sorgulama Ödeme)

Kurum : İGDAŞ DOĞALGAZ

KVKK Aydınlatma Metni'ni Okudum, Onaylıyorum

                                                                                                                            İgdaş Fatura Ödeme Ve Sorgulama
İGDAŞ Doğalgaz faturanızın borç ödemesini, kredi kartınızla online ödeme sisteminden yapmalısınız. Daha önce denemediyseniz bir an önce denemelisiniz. Sizde online fatura ödeme sisteminin size sunduğu avantajlardan faydalanmalısınız. Dışarı çıkmadan, İstanbul trafiği çilesini çekmeye gerek kalmadan internet erişiminizin olduğu her yerden İGDAŞ Doğalgaz faturanızın online ödeme sistemi üzerinden yapabilirsiniz.
İGDAŞ Doğalgaz faturanızın tüm işlemlerini online fatura işlemi sistemi üzerinden yapabilirsiniz. İGDAŞ fatura sorgulama, İGDAŞ fatura borç öğrenme, İGDAŞ fatura ödeme, İGDAŞ online fatura ödeme veya İGDAŞ fatura taksitli ödeme işlemlerinin tamamını ve daha fazlasını www.faturaodemehizmeti.com adresi üzerinden hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. 
İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (İGDAŞ) faturanıza ait güncel borcu öğrenmek ve faturanızı sorgulamak çok kolay. Sistemde size gösterilen yere İGDAŞ faturanızın sözleşme numarasını giriniz. Sözleşme numarası 12 hane olarak faturanızın üzerinde yazıyor. Sözleşme numarasını girdikten sonra fatura sorgula butonuna tıklayarak İGDAŞ faturanızın güncel borç bilgisini görüntüleye bilirsiniz. Elinize fatura ulaşmamış olabilir veya elinizde ödemesini yapmak istediğiniz fatura olmayabilir yine de online fatura sorgulama sisteminden faturanıza ait borcu öğrenebilirsiniz. İGDAŞ faturanızı sorgulamak için gerekli olan tek bilgi sözleşme numarası (sözleşme hesabı) bilgisidir. Sözleşme numarası ile İGDAŞ faturanızın bütün işlemlerini yapabilirsiniz. 
Online İGDAŞ fatura sorgulama sistemi üzerinde sorguladığınız faturanıza ait borcu, online fatura ödeme sistemi üzerinden ödemesini yapabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak İGDAŞ faturanızı taksitli öde seçeneğini kullanarak, faturanızı bütün kredi kartlarında geçerli olan 9 ay taksitle de ödeyebilirsiniz. Online ödeme sisteminde kullandığınız kredi kartınızın güvenliğini 3D Secure ile sağlamaktayız. 3D Secure ile bilgileriniz uçtan uça şifrelendiği için gönül rahatlığı ile online ödeme sistemini kullanabilirsiniz. Online fatura ödeme işlemlerinde kullandığınız kredi kartınızla bir günde 10 adet İGDAŞ faturası ödeyebilirsiniz.
                                                                                                                       NEDEN www.faturaodemehizmeti.com 

İGDAŞ Doğalgaz faturalarınızı kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde tüm fatura işlemlerini gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Buna ek olarak 300 farklı kurumun faturasını tek bir noktadan ödeme kolaylığını sağlayan bir fatura sorgulama ve ödeme sistemi sunuyoruz size. Aynı zaman da Doğalgaz faturanızın tüm işlemlerini; fatura borç sorgulama, fatura borç ödeme, İGDAŞ doğalgaz fatura borcu taksitli ödeme işlemleri tamamını ve daha fazlasını bir arada yapabileceğiniz bir sistem. 
Hatırlatma servisimizle, faturanızın son ödeme tarihinin geldiğini SMS ve E-mail ile size bildirir. Hatırlatma servisimiz faturalarınızın son ödeme tarihini unutmaz, gecikmeden dolayı fazladan ödeme yapmaktan kurtulmuş olursunuz. Böylece abone olduğunuz kurum tarafından aboneliğinize herhangi bir kısıtlama gelmesini engellemiş olursunuz. Kısıtlamalar sonucu oluşan mağduriyeti yaşamaz ve kısıtlama bedelini ödemeden de kurtulmuş olursunuz. Bu hizmetten faydalanabilmeniz için üye olmanıza gerek kalmadan sadece www.faturaodemehizmeti.com adresi üzerinden daha önce abone olduğunuz faturayı bir defa ödemiş olmanız yeterlidir. Fatura bilginiz sisteme kayıt edilir ve her ödeme tarihi geldiğinde size bilgilendirme SMS’i ve E-maili gönderilir. Saat 09.00-18.30 saatleri arasında 0850 480 30 30 müşteri hizmetleri numarasını arayarak gün boyunca bilgi ve destek alabilirsiniz.
Ayrıca müşteri hizmetlerini ( 0850 480 30 30 ) arayarak İGDAŞ doğalgaz fatura sorgulama, İGDAŞ Doğalgaz fatura güncel borç durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Gerekli bilgi ve destek hizmeti hızlı ve doğru bir şekilde size verilecektir.


İGDAŞ doğalgaz fatura ödeme
 İGDAŞ Doğalgaz fatura güncel borç ödeme
İGDAŞ doğalgaz fatura borcu taksitli ödeme
online fatura sorgulama ödeme
İGDAŞ Doğalgaz faturanızın online ödeme
Online İGDAŞ fatura sorgulama ve ödeme
İGDAŞ fatura ödeme