D-SMART FATURA BORÇ ÖDEME DSMART İNTERNET FATURA ÖDEME (Dsmart Fatura Borç Sorgulama ve Ödeme)

Kurum : D SMART - TV İNTERNET

KVKK Aydınlatma Metni'ni Okudum, Onaylıyorum

D-SMART TV DSMART İNTERNET FATURA ÖDEME ve D-SMART TV DSMART NET İNTERNET FATURA SORGULAMA

D-Smart TV ve Dsmart İnternet hizmeti faturasını nasıl ödüyorsunuz? Eski usul hala dışarı çıkıp D-Smart fatura ödeme noktası mı arıyorsunuz? Artık faturalarınızı daha hızlı ve kolay ödeme vakti gelmedi mi? Hızlı ve pratik ödeme vakti geldi hatta online fatura ödeme sistemi ile ayağınıza getirdik. D-Smart ve Dsmart İnternet faturanızın tüm işlemlerini (D-Smart fatura sorgulama, D-Smart borç öğrenme, D-Smart online fatura ödeme) online fatura sistemi üzerinden yapabilirsiniz.
D-Smart online işlemlerin tamamını bir arada yapabileceğiniz bir web sisteminde bulunuyorsunuz. Sağlam alt yapısı, güçlü bağlantıları ve kullanışlı bir ara yüze sahip www.faturaodemehizmeti.com sitesi üzerinden D-Smart faturanızın bütün işlemlerini yapabilirsiniz. Faturanızın online ödeme işlemlerini güvenli bir şekilde yapabilmeniz için 3D Secure güvenlik şifreleme ile bilgilerinizi şifreliyoruz.
 D-Smart İnternet ve Dsmart Net faturanızın internet üzerinden bir işlem yapabilmek için 8 haneli üye numarası (Müşteri numarası) bilmeniz yeterli. Web sitesinde gösterilen yere üye numarasını yazarak fatura sorgula butonuna tıklayarak D-Smart faturanızın güncel borç bilgisini görüntüleyebilirsiniz. Görüntülediğiniz faturanızı isterseniz D-Smart ve Dsmart Net faturanızı online fatura ödeme ile ödemesini gerçekleştire bilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak D-Smart faturanızı taksitli ödeme şeklinden de ödeyebilirsiniz. Bütün kredi kartlarına D-Smart Dsmart İnternet faturanızın tutarını 9 taksite bölerek faturanızı taksitli ödeme kolaylığıyla da ödeyebilirsiniz.
NEDEN www.faturaodemehizmeti.com 

D-Smart TV ve Dsmart İnternet fatura kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde tüm fatura işlemlerini gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Buna ek olarak 300 farklı kurumun faturasını tek bir noktadan ödeme kolaylığını sağlayan bir fatura sorgulama ve ödeme sistemi sunuyoruz size. Aynı zaman da D-Smart faturanızın tüm işlemlerini; fatura borç sorgulama, fatura borç ödeme, D-Smart fatura borcu taksitli ödeme işlemleri tamamını ve daha fazlasını bir arada yapabileceğiniz bir sistem. 
Hatırlatma servisimizle, faturanızın son ödeme tarihinin geldiğini SMS ve E-mail ile size bildirir. Hatırlatma servisimiz faturalarınızın son ödeme tarihini unutmaz, gecikmeden dolayı fazladan ödeme yapmaktan kurtulmuş olursunuz. Böylece abone olduğunuz kurum tarafından aboneliğinize herhangi bir kısıtlama gelmesini engellemiş olursunuz. Kısıtlamalar sonucu oluşan mağduriyeti yaşamaz ve kısıtlama bedelini ödemeden de kurtulmuş olursunuz. Bu hizmetten faydalanabilmeniz için üye olmanıza gerek kalmadan sadece www.faturaodemehizmeti.com adresi üzerinden daha önce abone olduğunuz faturayı bir defa ödemiş olmanız yeterlidir. Fatura bilginiz sisteme kayıt edilir ve her ödeme tarihi geldiğinde size bilgilendirme SMS’i ve E-maili gönderilir. Saat 09.00-18.30 saatleri arasında 0850 480 30 30 müşteri hizmetleri numarasını arayarak gün boyunca bilgi ve destek alabilirsiniz.
Ayrıca müşteri hizmetlerini ( 0850 480 30 30 ) arayarak D-Smart fatura sorgulama, D-Smart fatura güncel borç durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Gerekli bilgi ve destek hizmeti hızlı ve doğru bir şekilde size verilecektir.