Bein Sport Digitürk Lig Tv Faturası Ödeme

Kurum : DIGITURK (BEİN)

KVKK Aydınlatma Metni'ni Okudum, Onaylıyorum

DİGİTÜRK TV FATURA ÖDEME VE DİGİTÜRK TV FATURA SORGULAMA

Digitürk (Bein Sport) üyeliğiniz var ise kaliteli ve eğlenceli vakitler geçirmeyi seviyorsunuz demektir. Eğlenceli vaktinizi fazla harcamadan, Digitürk (Bein Sport)  faturanızı online ödeme ile yapın. Online fatura ödeme işlemleri dışarıya çıkmaya gerek kalmadan olduğunuz yerden kolay ve hızlı bir şekilde fatura ödemesini yapabildiğiniz için, diğer fatura ödeme türlerinde harcamanız gereken vaktiniz size kalır. Arta kalan vaktinizi Digitürk Play’ın eğlenceli dünyasında harcamaya devam edebilirsiniz.
Digitürk (Bein Sport) fatura sorgulama ve online ödeme işlemlerini nasıl yapabilirim? O da çok kolay www.faturaodemehizmeti.com sitesine girerek belirtilen yere 10 haneli Digitürk abone numarasını girerek fatura sorgula butonuna tıklamanız yeterli. Bein Sport (Digitürk) faturanıza ait genel bilgiler, borç miktarı ve ödeme tarihleri ile birlikte gözükecektir.
Bein Sport (Digitürk) faturanızı www.faturaodemehizmeti.com sitesi üzerinden ödeyerek hiçbir maçı kaçırmayın. Nasıl mı? Web sitemiz üzerinden yaptığınız ilk fatura ödemesi ile abone numaranız sisteme kayıt edilir ve hatırlatma servisimiz ile faturanızın her ödeme tarihi geldiğinde, size SMS ve E-mail ile hatırlatma mesajı tarafımızca gönderilir. Bu hatırlatma ile Digitürk faturasını ödemeyi unutmaz ve hiçbir maçı kaçırmazsınız.
Digitürk borç sorgulama ve fatura ödeme işlemlerinizi olduğunuz yerden online olarak yapabilirsiniz. Dışarı çıkıp Digitürk fatura ödeme noktasını aramanıza gerek kalmadan, Digitürk fatura ödemenizi online yapın, arta kalan değerli vaktinizi kendinize ayırın. Faturanızı online ödeme avantajlarından biri olan Digitürk faturanızı taksitli ödeme ile de yapabilirsiniz. Digitürk faturanızı bütün kredi kartlarında geçerli olmak üzere 9 taksite bölerek ödemelerinizi taksitli yapma kolaylığından faydalanabilirsiniz.
NEDEN www.faturaodemehizmeti.com 

Digitürk faturalarınızı kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde tüm fatura işlemlerini gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Buna ek olarak 300 farklı kurumun faturasını tek bir noktadan ödeme kolaylığını sağlayan bir fatura sorgulama ve ödeme sistemi sunuyoruz size. Aynı zaman da Digitürk faturanızın tüm işlemlerini; fatura borç sorgulama, fatura borç ödeme, Digitürk fatura borcu taksitli ödeme işlemleri tamamını ve daha fazlasını bir arada yapabileceğiniz bir sistem. 
Hatırlatma servisimizle, faturanızın son ödeme tarihinin geldiğini SMS ve E-mail ile size bildirir. Hatırlatma servisimiz faturalarınızın son ödeme tarihini unutmaz, gecikmeden dolayı fazladan ödeme yapmaktan kurtulmuş olursunuz. Böylece abone olduğunuz kurum tarafından aboneliğinize herhangi bir kısıtlama gelmesini engellemiş olursunuz. Kısıtlamalar sonucu oluşan mağduriyeti yaşamaz ve kısıtlama bedelini ödemeden de kurtulmuş olursunuz. Bu hizmetten faydalanabilmeniz için üye olmanıza gerek kalmadan sadece www.faturaodemehizmeti.com adresi üzerinden daha önce abone olduğunuz faturayı bir defa ödemiş olmanız yeterlidir. Fatura bilginiz sisteme kayıt edilir ve her ödeme tarihi geldiğinde size bilgilendirme SMS’i ve E-maili gönderilir. Saat 09.00-18.30 saatleri arasında 0850 480 30 30 müşteri hizmetleri numarasını arayarak gün boyunca bilgi ve destek alabilirsiniz.
Ayrıca müşteri hizmetlerini ( 0850 480 30 30 ) arayarak Bein Sport (Digitürk) fatura sorgulama, Digitürk (Bein Sport) fatura güncel borç durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Gerekli bilgi ve destek hizmeti hızlı ve doğru bir şekilde size verilecektir.