Turkcell Gsm ve Turkcell Superonline İnternet Süperbox Fatura Borç Sorgulama ve Ödeme

Kurum : TURKCELL

KVKK Aydınlatma Metni'ni Okudum, Onaylıyorum

Turkcell Fatura Ödeme , Sorgulama ve Borç Ödeme

www.faturaodemehizmeti.com olarak: Turkcell’e ait tüm hizmetlerin fatura bilgisini tek tuşla öğrenme, Turkcell fatura Ödeme sorgulama ve Turkcell fatura ödeme işlemlerinin tamamını hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz online fatura sorgulama ve online fatura ödeme ortamını sunar.
Turkcell faturalarınızı, 7/24 internet erişiminiz olan her yerden; cep telefonu, tablet, laptop, notebook ve sabit masaüstü bilgisayarınızdan evinizde veya işyerinizde faturanızın borç durumunu sorgulama ve ödeme işlemlerini hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
Güvenli, hızlı ve kullanımı kolay bir ortamda, sadece faturanıza ait abone numaranınızı belirtilen kutucuğa girip fatura sorgula butonuna tıklayarak Turkcell faturanıza ait güncel borcu sorgulayabilir, Turkcell faturanızın borcunu görüntüleyebilir ve isterseniz hızlı bir şekilde kredi kartınızla Turkcell faturanızın ödeme işlemlerini yapabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak Turkcell faturanızı taksitli ödeyebilirsiniz. Yine isteğinize bağlı olarak fatura borcunuzu 9 taksitle bölerek işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell faturanızı öderken, kullandığınız kredi kartınız 3D Secure sistemi ile korunur. 3D Secure ile güvenli bir şekilde kredi kartınızla fatura borcunuzu ödeyebilirsiniz. Aynı kredi kartı ile bir gün içerisinde en fazla 10 adet Turkcell fatura ödemesi yapabilirsiniz. 
                                                                                                                                                       NEDEN www.faturaodemehizmeti.com 

Turkcell faturalarınızı kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde tüm fatura işlemlerini gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Buna ek olarak 300 farklı kurumun faturasını tek bir noktadan ödeme kolaylığını sağlayan bir fatura sorgulama ve ödeme sistemi sunuyoruz size. Aynı zaman da Turkcell faturanızın tüm işlemlerini; fatura borç sorgulama, fatura borç ödeme, Turkcell fatura borcu taksitli ödeme işlemleri tamamını ve daha fazlasını bir arada yapabileceğiniz bir sistem. 
Hatırlatma servisimizle, faturanızın son ödeme tarihinin geldiğini SMS ve E-mail ile size bildiririz. Hatırlatma servisimiz faturalarınızın son ödeme tarihini unutmaz, gecikmeden dolayı fazladan ödeme yapmaktan kurtulmuş olursunuz. Böylece abone olduğunuz kurum tarafından aboneliğinize herhangi bir kısıtlama gelmesini engellemiş olursunuz. Kısıtlamalar sonucu oluşan mağduriyeti yaşamaz ve kısıtlama bedelini ödemeden de kurtulmuş olursunuz. Bu hizmetten faydalanabilmeniz için üye olmanıza gerek kalmadan sadece www.faturaodemehizmeti.com adresi üzerinden daha önce abone olduğunuz faturayı bir defa ödemiş olmanız yeterlidir. Fatura bilginiz sisteme kayıt edilir ve her ödeme tarihi geldiğinde size bilgilendirme SMS’i ve E-maili gönderilir. Saat 09.00-18.30 saatleri arasında 0850 480 30 30 müşteri hizmetleri numarasını arayarak gün boyunca bilgi ve destek alabilirsiniz.
Ayrıca müşteri hizmetlerini ( 0850 480 30 30 ) arayarak Turkcell fatura sorgulama, Turkcell fatura güncel borç durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Gerekli bilgi ve destek hizmeti hızlı ve doğru bir şekilde size verilecektir.