TURKNET Fatura Ödeme

Kurum : TURKNET

KVKK Aydınlatma Metni'ni Okudum, Onaylıyorum

TurkNet Fatura Ödeme ve TurkNet Fatura Sorgulama

TurkNet fatura ödeme şeklinize bir yenisini ekleyin. Bundan sonra TurkNet faturanızı online ödeme yöntemiyle ödeyin. Online fatura ödeme kolaylığını sizde deneyin. Online fatura ödeme sisteminde TurkNet faturanızı taksitli öde seçeneği de mevcut. 
TurkNet müşteri numarası ile borç sorgulayabilir ve fatura borunuzu ödeyebilirsiniz. www.faturaodemehizmeti.com adresi üzerinde gösterilen yere 10 haneli müşteri numaranızı girerek TurkNet faturanızı sorgulayabilirsiniz. Müşteri numarası 10 haneden küçük ise başına 0 koyarak 10 haneye tamamlayarak belirtilen yere yazınız. TurkNet faturanızın güncel ve geçmiş dönem fatura borçlarını görüntüleyebilirsiniz. Fatura sorgulama sonucu, listelenen faturalarınızın tamamını ya da seçtiğinizi hızlıca ödeyebilirsiniz. TurkNet faturanızı online ödeme ile öderken faturanızı taksitli ödeme seçeneği de sunuyoruz. Bu seçeneği kullanarak TurkNet faturasını taksitli ödeyerek, ödeme kolaylığından faydalanabilirsiniz. Bütün kredi kartlarında geçerli olmak üzere 9 taksit şeklinde TurkNet faturanızın ödemesini yapabilirsiniz.
www.faturaodemehizmeti.com olarak TurkNet faturanızın bütün işlemlerini bir arada yapmanızı sağlıyoruz. Faturanızın bütün işlemlerini yapmanızı sağlarken önceliğimiz sizlere güvenli ve kolay kullanışlı bir ortam sağlamak. TurkNet faturanızın online ödemesinde kullandığınız kredi kartınız 3D Secure ile korunuyor. Faturanızı ödeme esnasında bankanız tarafından size güvenlik mesaj gönderilecektir, gelen mesajda ki onay kodunu kullanarak ödemenizi güvenle yapabilirsiniz.
NEDEN www.faturaodemehizmeti.com

TurkNet faturalarınızı kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde tüm fatura işlemlerini gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Buna ek olarak 300 farklı kurumun faturasını tek bir noktadan ödeme kolaylığını sağlayan bir fatura sorgulama ve ödeme sistemi sunuyoruz size. Aynı zaman da TurkNet faturanızın tüm işlemlerini; fatura borç sorgulama, fatura borç ödeme, TurkNet fatura borcu taksitli ödeme işlemleri tamamını ve daha fazlasını bir arada yapabileceğiniz bir sistem. 
Hatırlatma servisimizle, faturanızın son ödeme tarihinin geldiğini SMS ve E-mail ile size bildirir. Hatırlatma servisimiz faturalarınızın son ödeme tarihini unutmaz, gecikmeden dolayı fazladan ödeme yapmaktan kurtulmuş olursunuz. Böylece abone olduğunuz kurum tarafından aboneliğinize herhangi bir kısıtlama gelmesini engellemiş olursunuz. Kısıtlamalar sonucu oluşan mağduriyeti yaşamaz ve kısıtlama bedelini ödemeden de kurtulmuş olursunuz. Bu hizmetten faydalanabilmeniz için üye olmanıza gerek kalmadan sadece www.faturaodemehizmeti.com adresi üzerinden daha önce abone olduğunuz faturayı bir defa ödemiş olmanız yeterlidir. Fatura bilginiz sisteme kayıt edilir ve her ödeme tarihi geldiğinde size bilgilendirme SMS’i ve E-maili gönderilir. Saat 09.00-18.30 saatleri arasında 0850 480 30 30 müşteri hizmetleri numarasını arayarak gün boyunca bilgi ve destek alabilirsiniz.
Ayrıca müşteri hizmetlerini ( 0850 480 30 30 ) arayarak TurkNet fatura sorgulama, TurkNet fatura güncel borç durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Gerekli bilgi ve destek hizmeti hızlı ve doğru bir şekilde size verilecektir.