Dsmart internet Fatura Borç Ödeme

Kurum : DSMART NET İNTERNET

KVKK Aydınlatma Metni'ni Okudum, Onaylıyorum

D-SMART NET Dsmart İnternet Fatura Sorgulama ve D-SMARTNET (Smile Adsl) Fatura Ödeme
D-SMART NET (Smile Adsl) faturanızı, fatura ödeme noktasına gitmeden olduğunuz yerden online fatura ödeme sistemi üzerinden D-SMART İnternet (Smile Adsl) faturanızı hızlıca ödeyebilirsiniz. Dışarı çıkmadan, D-Smart fatura ödeme noktasına gitmeden, internet erişiminizin olduğu her yerden faturanızın tüm (D-SMARTNET (Smile Adsl) fatura sorgulama, Smile ADSL D-Smart İnternet fatura borç öğrenme, D-SMART NET (Smile Adsl) taksitli borç ödeme) işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.
D-SMART İNTERNET (Smile Adsl) internet faturanızı zaman kaybı yapmadan, fazla uğraşmadan www.faturaodemehizmeti.com adresi üzerinde faturanızın borç sorgulamasını yapıp faturanızı hızlıca ödeyebilirsiniz. Bilgisayarınızın başından ayrılmadan online fatura ödeme sistemi ile D-Smart Net faturanızı basit birkaç adım takip ederek D-SMARTNET (Smile Adsl) faturanızı sorgulayıp ödeyebilirsiniz. 
D-SMART İNTERNET (Smile Adsl) faturanızı sorgulamak için ilk yapmanız gereken sistemde belirtilen yere abone numaranızı girmelisiniz. D-SMARTNET (Smile Adsl) fatura abone numarası; 10 haneli D-SMARTNET (Smile Adsl) telefon numaranızın başına 1 yazarak oluşturacağınız numaradır. Abone numarasını girdikten sonra fatura sorgula butonuna basarak D-SMARTNET (Smile Adsl) faturanızın güncel borcunu görebilirsiniz. Borcunu görüntülediğiniz faturanızın ödeme işlemini de hızlıca yapabilirsiniz. D-SMARTNET (Smile Adsl) faturanızı online ödeme sistemi ile kolayca ödemesini yapabilirsiniz. 
D-SMARTNET abone numarası ile sorguladığınız faturanıza ait borç tutarını isteğinize bağlı olarak taksitli öde deyip Smile ADSL faturanızı taksitli ödeme şeklinde de yapabilirsiniz. Bütün kredi kartlarına 9 taksit olacak şekilde D-SMART İNTERNET (Smile Adsl) faturanızı taksitli ödeme kolaylığından faydalanarak ödeyebilirsiniz.
NEDEN www.faturaodemehizmeti.com

D-SMART NET (Smile Adsl) faturalarınızı kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde tüm fatura işlemlerini gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Buna ek olarak 300 farklı kurumun faturasını tek bir noktadan ödeme kolaylığını sağlayan bir fatura sorgulama ve ödeme sistemi sunuyoruz size. Aynı zaman da D-Smart faturanızın tüm işlemlerini; fatura borç sorgulama, fatura borç ödeme, D-SMART İNTERNET (Smile Adsl) fatura borcu taksitli ödeme işlemleri tamamını ve daha fazlasını bir arada yapabileceğiniz bir sistem. 
Hatırlatma servisimizle, faturanızın son ödeme tarihinin geldiğini SMS ve E-mail ile size bildirir. Hatırlatma servisimiz faturalarınızın son ödeme tarihini unutmaz, gecikmeden dolayı fazladan ödeme yapmaktan kurtulmuş olursunuz. Böylece abone olduğunuz kurum tarafından aboneliğinize herhangi bir kısıtlama gelmesini engellemiş olursunuz. Kısıtlamalar sonucu oluşan mağduriyeti yaşamaz ve kısıtlama bedelini ödemeden de kurtulmuş olursunuz. Bu hizmetten faydalanabilmeniz için üye olmanıza gerek kalmadan sadece www.faturaodemehizmeti.com adresi üzerinden daha önce abone olduğunuz faturayı bir defa ödemiş olmanız yeterlidir. Fatura bilginiz sisteme kayıt edilir ve her ödeme tarihi geldiğinde size bilgilendirme SMS’i ve E-maili gönderilir. Saat 09.00-18.30 saatleri arasında 0850 480 30 30 müşteri hizmetleri numarasını arayarak gün boyunca bilgi ve destek alabilirsiniz.
Ayrıca müşteri hizmetlerini ( 0850 480 30 30 ) arayarak D-Smart Net fatura sorgulama, D-Smart İNTERNET fatura güncel borç durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Gerekli bilgi ve destek hizmeti hızlı ve doğru bir şekilde size verilecektir.